Prodej vily s ubytováním v Sadské

celkový pohled
...kupujte i financujte bez starostí...

Základní údaje

Číslo zakázky:962KN
Kategorie:Ubytování
Lokalita:Poděbradská 530, Sadská
Okres:Nymburk
Plocha užitná:1.041 m²
Stav objektu:Dobrý
Budova:Cihlová
Typ domu:Patrový
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)
Cena:info v RK

Základní údaje

Parkování:Ano
Komunikace:Asfaltová
Doprava:Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda:Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina:230V, 400V
Plyn:Plynovod
Odpad:Veřejná kanalizace
Topení:Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické, Ústřední plynové

Vyřizuje

Jméno:Novotný Jiří
Mobil:+420 777 602 884
Telefon:+420 491 420 997
E-mail:[email protected]

POPIS NABÍDKY

Prvorepubliková vila s bohatou historií po původním zakladateli rekreační lesní oblasti Kersko. Nemovitost je z velké části po velmi citlivé rekonstrukci a pod dozorem architekta Davida Vávry upravena na reprezentativní firemní sídlo s výbornou dostupností do Prahy. Záměrem generální rekonstrukce bylo vytvořit zázemí pro vícedenní jednání a školení většího počtu osob, s případným kvalitním ubytováním za poskytnutím dostatečné míry soukromí. Součástí celého projektu bylo i vybudování oddechové části, se saunou, vířivkou a klubovnou ve sklepních prostorech. K dipozici pro tyto účely je 1.NP (322 m² ) vstupní hala se zimní zahradou, velký jednací sál, menší jednací salón, jídelna, šatna, pracovna. 2.NP (265 m²) nabízí otevřenou terasu nad zimní zahradou 5 apartmánů se sociálním zázemím a technickými prostory, 3NP (102 m²) – vestavné podkroví zde je stavebně připravený prostor pro nadstandardní samostatnou bytovou jednotku.
Z výčtu všech investic uveďme novou prejzovou krytinu, klemp. prvky z mědi, všechny nové rozvody včetně techn. vody, kvalitní sanita, většinou dvojitá EURO okna, vitráže apod. Techn. údaje: ohřev TUV plynem, topení ústřední plynové v kombinaci s krbem a lokálním na el. Při rekonstrukci byl kladen důraz na zachování Genia loci včetně detailů, které využily i filmařské štáby jako lokace pro natáčení. Oplocené rovinaté pozemky sloužící jako park, disponují vzrostlými dřevinami a keři, dvěma rybníčky a zdrojem na technickou vodu. Tato ojedinělá nabídka osloví příznivce původní architektury hledající firemní areál s širším využitím, neobvyklé honosné vlastní bydlení, nebo i prostory pro dobudování lázeňského, či relaxačního centra blízko Prahy, nebo Poděbrad. Součástí prodeje zůstává i dobový mobiliář. Celková výměra pozemků je 15 312 m².

celkový pohled čelní pohled celkový pohled celkový pohled celkový pohled jednací sál jednací sál jednací sál jednací sál jednací salonky jednaci salonky jednaci salonky jednaci salonky nábytek nábytek detail vitraže detail lustr detail krb detail krbu vstupni hala zimni zahrada apartmany sauna koupelna koupelna WC sprcha sprcha technické zázemí byt 3NP rekonstrukce detail půda park pozemek pozemek park - jezirko park park park pohled z výšky pohled z výšky mapy zákres mapy zákres
2021 © REALITY EU s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Cookies, Realitní SW Realman