Horská chata - Janské Lázně - Černá hora

celkový pohled
...kupujte i financujte bez starostí...

Základní údaje

Číslo zakázky:009KN
Kategorie:Ubytování
Lokalita:Horská 129, Janské Lázně
Okres:Trutnov
Plocha užitná:800 m²
Stav objektu:Velmi dobrý
Budova:Smíšená
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Samostatný
Umístění objektu:Samota
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)
Cena:prodáno

Základní údaje

Zařízený:Ano
Míst k parkování:10
Parkování:Ano
Garáž:Ano
Ochrana:CHKO
Komunikace:Asfaltová
Telekomunikace:Telefon, Internet
Doprava:Silnice, Autobus
Voda:Místní zdroj
Elektřina:230V, 400V
Odpad:Septik
Topení:Ústřední tuhá paliva, Ústřední elektrické

Vyřizuje

Jméno:Novotný Jiří
Mobil:+420 777 602 884
Telefon:+420 491 420 997
E-mail:[email protected]

POPIS NABÍDKY

Zrekonstruovaná horská chata v atraktivním místě na sjezdovce Černá hora pod výstupní stanicí kabinové lanovky ve výšce 1 103 m.n.m. Nabízí vše, co od nejvyšších hor v ČR hor očekáváte, čistý horský vzduch, atraktivní výhled, prostor pro komerční využití, zázemí pro adrenalinové sporty, nebo pro vlastní rekreaci v nezaměnitelném prostředí. Celková ubytovací kapacita je 40 lůžek, kdy všechny pokoje (14) mají svá sociální zařízení. Chata i celé okolí je ve velmi udržovaném stavu po průběžných rekonstrukcích. Chata se prodává s veškerým vybavením a s vybavenou dílnou ( včetně sněhové frézy a sekačky na trávu) dále plně vybavenou kuchyní, s veškerým zařízením nábytkem atd. Dispozice: 1.PP technické podlaží: garáže s dílnou, kotelna, uhelna a oddělené wc, pro lyžaře. 1.NP hlavní vchod, chodba, restaurace, kuchyně, sociální zázemí a pokoje pro ubytované, nebo personál. Z restaurace je výstup na malou terasu s posezením pro vlastní hosty. Dále z kuchyně je vybudováno výdejní okénko s velkou terasou pro lyžaře a případným ledovým barem pro 100 hostů. 2.NP a 3. NP slouží pouze jako ubytovací kapacity pro vlastní hosty. Před chatou zpevněné asfaltové parkoviště (na vlastním pozemku) pro odpovídající počet aut. K chatě také náleží pozemek o celkové výměře 4 186 m². Zastavěná plocha 717 m² . Technické údaje: topení je ústřední s kotlem na TP v kombinací na el. Ohřev TUV solárními panely a el. boilery. Vlastní stavba je železobetonové konstrukce s dřevěnou nástavbou.
Voda je ze studny, kanalizace do septiku. Nemovitost se nachází přímo na značené turistické stezce na vrchol Černé hory a cyklotrase, sjezdovce vedle i koloběžkařské dráhy. Nemovitost s pestrou historii od r 1701 a unikátním umístěním je ve velmi dobrém technickém stavu, ihned připravená pro letní i zimní provoz a lze ji prakticky okamžitě komerčně, nebo i osobně využívat.
Video: https://youtu.be/VFIFKBOF9Do .

celkový pohled celkový pohled čelní pohled výhled celkový pohled celkový pohled celkový pohled celkový pohled celkový pohled přijezd parkoviště celkový pohled malá terasa malá terasa terasa velká terasa vstup pro lyžaře restaurace bar restaurace kuchyň pokoj pokoj sprchový kout sociální zázemi garáž garáž solary mapa zákres
2024 © REALITY EU s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Cookies, Realitní SW Realman