Prodej vesnického stavení v Markoušovicích

celkový pohled
...kupujte i financujte bez starostí...

Základní údaje

Číslo zakázky:087RT
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Markoušovice 160, Velké Svatoňovice
Okres:Trutnov
Velikost:5 a více pokojů
Plocha užitná:300 m²
Plocha pozemku:1.600 m²
Stav objektu:Před rekonstrukcí
Budova:Cihlová
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Samostatný
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)
Cena:2 590 000 Kč

Základní údaje

Parkování:Ano
Garáž:Ano
Sklep:ano
Komunikace:Asfaltová
Doprava:Silnice
Voda:Dálkový vodovod
Elektřina:230V, 400V
Odpad:Jímka
Topení:Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické, Ústřední tuhá paliva

Vyřizuje

Jméno:Jindřich Havrda
Mobil:+420 775 311 405
E-mail:[email protected]

POPIS NABÍDKY

Nabídkou k prodeji je dům, vesnické stavení, včetně pěkné zahrady, která poskytuje dostatek soukromého prostoru. Jedná se o velmi zajímavou nemovitost v obci Velké Svatoňovice – část Markoušovice.
Samotný patrový dům nacházející se na krásném místě nedaleko Trutnova je zděné konstrukce, má sedlovou střechu, je z větší části osazen plastovými okny a je částečně podsklepen. V přízemí se nachází chodba, z které je vstup na zahradu, do hospodářské části a tří obytných pokojů, samostatná kuchyň, koupelna a wc. V patře domu jsou další dva pokoje a dostatek prostoru, které budou v budoucnu, po vhodně zvolené rekonstrukci, skýtat další místo pro pohodové bydlení. Na zahradě stojí další menší dřevěná stavba, která sloužila pro menší hospodářská zvířata. Na dům navazují stodola a dvě garáže. Napojení na rozvod el. energie a veřejné vody je samozřejmostí, odpady jsou svedeny do jímky. V okolí jsou obdobné stavby sloužící převážně k bydlení a rodinné rekreaci. Dům je v současné době vytápěn lokálními topidly. Výměra celkem cca. 1600 m² (259 m² je zastavěná plocha včetně nádvoří, zbytek je zahrada). K námi nabízené nemovitosti se dá dokoupit přilehlá zahrada (pozemek o výměře cca. 2000 m², která je územním plánem obce určena k zastavění.

čelní pohled boční pohled zadní pohled vstup do domu vstupní chodba kuchyně jídelna pokoj pokoj 1 schodiště 2NP chodba pokoj 1 2NP pokoj 2NP koupelna koupelna 1 wc kotel stodola 1 stodola IMG_6011 půdní prostor zahrada zahrada zahrada
2022 © REALITY EU s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Cookies, Realitní SW Realman