Prodej rodinného domu v Lošticích

celkový pohled
...kupujte i financujte bez starostí...

Základní údaje

Číslo zakázky:270RN
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Havelkova 788/13, Loštice
Okres:Šumperk
Velikost:5 a více pokojů
Plocha užitná:390 m²
Plocha pozemku:2.390 m²
Stav objektu:Velmi dobrý
Budova:Cihlová
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Samostatný
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)
Cena:připravujeme

Základní údaje

Parkování:Ano
Garáž:Ano
Terasa:ano
Sklep:ano
Komunikace:Asfaltová
Telekomunikace:Internet
Doprava:Silnice, Autobus
Voda:Studna
Elektřina:230V, 400V
Topení:Jiné

Vyřizuje

Jméno:Novotný Jiří
Mobil:+420 777 602 884
Telefon:+420 491 420 997
E-mail:[email protected]

POPIS NABÍDKY

Prodej větší moderní rodinné vily z roku 2009 umístěné na základě individuálního projektu na okraji města s nádherným výhledem do kraje. Poloha domu byla vybrána vzhledem k vysokým nárokům na soukromí a vhled okolí. Rovinatý pozemek je velmi dobře přístupný z místní asfaltové komunikace s výborným spojením na dálnici D 35 Mohelnice - Olomouc. Okrasná zahrada s parkovou úpravou je velmi dobře udržována umocňuje příjemné prostředí domu. Na pozemku je dostatek parkovacích ploch i před vstupní branou. Zadní soukromá část nabízí venkovní opékání, nebo venkovní posezení pod střechou s vlastní zahradní kuchyní i soc. zázemím. Celková užitná plocha domu bez garáže přesahuje 360 m².
Suterén nabízí salón s vlastním vchodem, fitness a technické zázemí.
1. NP vstupní chodba propojená s větší garáží, místnost se saunou, kuchyně sloužící pro posezení na zahradě s vlastním soc. zařízením. Dále následuje prostorný obývací pokoj, jídelna a hlavní otevřená kuchyně. Vše doplňuje prádelna a oddělené wc. V místnostech byly použity velmi kvalitní obkladové materiály vhodně kombinované s dřevem. Příjemné bydlení doplňují krbová kamna.
V 2.NP je umístěna prostorná rodičovská ložnice s osvětlenou větranou šatnou a vlastní koupelnou a wc. Vše s důrazem na pohodlí a kvalitní materiály. Koupelna je vybavena sprchovým koutem pro dva i velkou vanou. Dále se na patře nachází tři obytné pokoje s vlastní koupelnou a wc pro hosty.
Obvodové zdivo domu je typu VELOX 400 s pohledovou fasádou z lícovaných cihel. Jako střešní krytina slouží betonová taška s povrchovou úpravou. Klempířské prvky bezúdržbové z měděného plechu. Kvalitní dřevěná okna, Interiérové dveře Sapeli, vše ve vyšším standardu. V zadní části zahrady je umístěn zahradní domek na nářadí s malou dílnou.
Celková koncepce domu je vhodná pro náročnější klienty hledající hotový prostorný dům k okamžitému užívání s důrazem na umístění v klidu a v soukromí, který je schopen nabídnout ubytování i širší rodině, nebo větším návštěvám, aniž by vzniklo omezení pro majitele. Více detailních fotografií na www.realityeu.cz.

vjezd příchod příchod příjezd detail u hlavního vstupu obývací pokoj obývací pokoj jídelní stůl jídelní kout kuchyň kuchyň krb vstup do patra 2.NP chodba 1.NP hlavní ložnice hlavní ložnice šatna koupelna koupelna koupelna dětský pokoj druhý dětský pokoj koupelna salón suterén suterén fitness vstup do salónku kryté venkovní sezení pohled ze zahrady ohniště detail sauna detail zahradní kuchyně detail WC detail wc přízemí pracovna detail posezení celkový pohled -garáž detail velká garáž detail zadní část 1.NP sprcha pro dva horkovzdušný rozvod pohled ze zahrady výhled pozemek zadní pozemek detail zahradní domek mapa - zákres
2024 © REALITY EU s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Cookies, Realitní SW Realman